Savaitė be patyčių

Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ organizatoriai ir partneriai kviečia dalyvauti savaitės renginiuose pedagogus ir tėvus: paskaita kovo 22 dieną „Sunkūs“ ir „nevaldomi“ vaikai – mūsų didieji mokytojai.“

Išsami informacija ir registracijos formos:

bei internete www.vaikolabui.lt

Mūsų darželis dalyvauja Veiksmo savaitėje ,,BE PATYČIŲ”.  Vaikai kalba apie draugystę, patyčias, pagalbą kitam… Priešmokyklinių grupių vaikai kuria Draugystės knygą, kurią dovanos vyresniesiems vaikams mokykloje.

Kovo 11-oji Prezidentūroje

20170310_163401KALBA VAIKAI

Prezidentė važinėja po įvairias šalis ir pagerina visų gyvenimą

Saugo mus

Pokalbiai mėlynojoje salėje ,,akis į akį” – tai prezidentė pažvelgia tiesiai į kito akis

Prezidento vėliavoje Vytį laiko vienaragis, kurio rage – išmintis. Iš kitos pusės – erelis, kuris viską mato

Jei ant stogo prezidento vėliava yra, prezidentė mieste, jei nėra – jos nėra

Prezidentė gyvena labai tvarkingai

Mums labai reikia šiltnamio

,,Daržovynė"

Darželis dalyvauja prekybos tinklo IKI socialinės atsakomybės projekte „Sodinčius“, kuris padės vaikams daugiau sužinoti apie vaisius ir daržoves padovanodamas darželiams dvidešimt šiltnamių su sodinukais ir įrankiais, kad vaikai patys sodintų ir prižiūrėtų įvairias daržoves…
Visus kviečiame balsuoti už mūsų darželio piešinį nuo kovo 13 d. iki balandžio 2 d.

Ar nugalėjome sužinosime balandžio 5 d.