Vasarą linksma darželyje

Sveikas vaikas – tai visų tėvų svajonė ir ugdytojų tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų – kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Vaiko organizmą labai stipriai veikia jam skiepijamas gyvenimo būdas bei aplinka, kurioje auga.

Vasara – tai pats metas džiaugtis saulės spinduliais, aktyviai judėti bei džiaugtis  visais vasarą teikiamais malonumais. Svarbiausius įgūdžius vaikai greičiau įgyja gamtoje, todėl nusprendėme surengti turizmo dienas. Šią idėją padėjo įgyvendinti tėveliai, su jų pagalba statėme tikras palapines ir galėjome turistauti , užkandžiauti gamtoje, „žvejoti „, „virti žuvienę ant laužo“.

Vasarą mes galime  daug pajusti ,išgirsti, patirti. Pagal vasaros sveikatingumo planą vyksta įvairiausia veikla, vaikai prasmingai leidžia laiką lauke. Kiekvieną rytą mankštą darome lauke, kas suteikia daug energijos ir geros nuotaikos. Renkame vaistažoles, mokomės pažinti augalus, meninei veiklai naudojame gamtinę medžiagą. O vasara be smėlio tiesiog neįsivaizduojama. Statomos smėlio pilys dekoruojamos šakelėmis, uogomis, gėlėmis. Šilta ir nuostabi ši vasara ir vaikučių darželyje tikrai daug. Už vasaros teikiamų malonumų projektą darželyje, kuris vyksta visose grupėse   šią vasarą atsakingos mokytojos Nijolė ir Diana.

Ps. Jau ragaujame cukinijų derlių