MARGOSIOS ŠV. VELYKOS

Šių metų Šv. Velykų belaukiant, kiekvienos grupės pedagogės su savo ugdytiniais kūrė rankų darbo velykines kompozicijas, kurios papuošė darželio vidaus patalpas. Norime pasidžiaugti nepakartojamo grožio darbeliais.

Balandžio 19 d. mūsų įstaigoje vyko Velykų šventė. Vaikams buvo didelė staigmena, kad juos, belaukiančius šventės, aplankė pati Velykė!  Ji pasveikino visus susirinkusius su atbundančia gamta, dvasia bei pačia gražiausia ir laukiamiausia pavasario švente – Šv. Velykomis. Padedama vaikų ji papasakojo apie Velykų papročius, margučius, jų spalvas ir raštų reikšmes. Sekė pasaką „Kodėl dažo kiaušinius“, vaizdavo vaizdingus posakius apie Velykų simbolį – kiaušinį, žaidė smagų žaidimą, bei linksminosi visi kartu dainuodami dainas ir šokdami ratelius.

Kiekvienos grupės vaikai turėjo galimybę išbandyti savo fizines galimybes, surengtose smagiose estafetėse ir džiaugėsi atbundančia gamta.

Atsisveikindama su vaikais Velykė, paragino visus drauge grupėse išbandyti jėgas margučių ridenimo varžybose.