Biatlono pamokėlės su Tomu Kaukėnu

Šiais metais vasario mėnesį Pietų Korėjoje vyko žiemos olimpinės žaidynės. Jose itin sėkmingai pasirodė Lietuvos rinktinės lyderis Tomas Kaukėnas. Tomo rezultatai buvo aukščiausi per visą nepriklausomos Lietuvos istoriją. Mūsų darželio kūno kultūros mokytojas Gintautas Černiauskas (buvęs Lietuvos biatlono jaunimo rinktinės vyr. treneris) pakvietė Tomą Kaukėną apsilankyti pas mus ir supažindinti su šia, populiaria žiemos sporto šaka. Šiose olimpinėse žaidynėse Tomui buvo patikėta nešti Lietuvos valstybės vėliavą žaidynių atidarymo metu.

Vaikai, vilkėdami tikrus biatlono lenktynių marškinėlius, išbandė savo jėgas ne tik sporto rungtyse, bet ir šaudydami lazeriniu šautuvu, kuris naudojamas biatlonininkų treniruotėse. Tomas parodė vaikams slides, lazdas ir kitą inventorių, kuriuo startavo olimpinėse žaidynėse. Vaikai džiaugėsi galimybe susipažinti su Lietuvą garsinančiu sportininku ir dovanomis, Olimpinės panoramos žurnaliuku su Tomo Kaukėno autografu. Daug džiaugsmo vaikams suteikė bendros nuotraukos su garsiu sportininku.