Pateisinimas už praleistas ugdymo dienas dėl ligos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018-10-31 įsakymu Nr. V-1183 yra panaikintas Lietuvos higienos normos HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ 82 punktas: „Po ligos vaikas gali būti priimtas tik tėvams (globėjams) pateikus gydytojo pažymą (F 094/a).“ Informuojame, kad gydytojai neišduoda pažymų pateisinti vaiko praleistas ugdymo dienas dėl ligos. Susirgus vaikui, tėvai turi apie vaiko ligą pranešti grupės auklėtojoms. Pateisinimą raštu apie vaiko ligą pateikti atvykus po ligos į darželį per 1 darbo dieną. Taip pat pateisinimą dėl ligos raštu tėvai gali siųsti elektroniniu paštu rastine@lakstingala.vilnius.lm.lt Tėvų (globėjų) pateisinimas raštu dėl ugdymo įstaigos nelankymo dėl vaiko ligos yra dokumentas, kuriuo vadovausimės ir pateisinsime nelankytas dienas, kai vaikas serga. Pridedame parengtą tėvų pateisinimo raštu vaiko ligos pateisinimo formos pavyzdį.

Tėvų rašto dėl ligos pateisinimo pavyzdys.