Vasario 16-osios minėjimas

Šiandien, vasario 15 d.  Vilniaus lopšelio–darželio „Lakštingala“ ugdytiniai šventiškai pasipuošę su trispalvėmis rankose, rinkosi į lauko aikštelę, paminėti svarbią Lietuvai datą – Vasario 16 d. Renginys prasidėjo iškilmingai skambant Lietuvos himnui. Renginio vedančioji, logopedė Inga Aleksandravičienė, sveikino iškilios ir reikšmingos šventės proga. Visai bendruomenei priminė svarbiausius Lietuvos simbolius bei istorinius faktus. Ugdytiniai deklamavo gražiausius posmus bei skanduotes Lietuvai, dainavo dainas, smagiai sukosi rateliuose. O renginio pabaigoje grojant muzikai visi galėjo grožėtis nuostabių Lietuvos vietovių nuotraukomis. Džiaugiamės minėdami tokias svarbias datas bei skiepydami mažiesiems Lietuvos piliečiams tautines ir pilietines vertybes.