Informuojame apie svietimas.vilnius.lt atliktus atnaujinimus

Laba diena, Gerb. Tėveliai
Maloniai informuojame apie svietimas.vilnius.lt atliktus atnaujinimus.
Nuo šiol tėvai (globėjai) sistemoje vienoje vietoje gali matyti savo vaikų, lankančių ikimokyklinio ir
priešmokyklinio ugdymo įstaigas, mokėjimus; savo vaikų, lankančių neformalaus ugdymo įstaigas (būrelius)
mokėjimus; valdyti sutikimus dėl kvitų (sąskaitų) gavimo el. paštu.
Prisijungus prie sistemos, viršuje, dešinėje pusėje reikia paspausti ant savo vartotojo pavadinimo (1) ir pasirinkti
„Sąskaitos“ (2). Atsivėrusiame lange (Pav.2) pasirinkus periodą (3), galima peržiūrėti visų sąskaitų ir mokėjimų
duomenis, matyti bei atnaujinti sutikimų informaciją (4).

Pav.1.

Pav.2

Vaikams ir jaunimui palankių paslaugų kabinetai

Vilniuje veikia nemokamos ir anoniminės konsultacijos vaikams ir jaunimui iki 29 m. vaikams ir jaunimui palankių paslaugų kabinetuose. Šie kabinetai šiuo metu yra Antakalnyje, Karoliniškėse, centre ir Šeškinėje. Konsultacijos vykdomos tiek gyvai, tiek kreipiantis telefonu ar el.paštu. Nurodytuose kabinetuose be jokios išankstinės registracijos galima gauti pagalbą sveikos gyvensenos, psichikos, lytinės ir reprodukcinės sveikatos bei kitais su gera savijauta susijusiais klausimais.

Daugiau informacijos rasite adresu www.jaunimosveikata.lt

Dalinamės džiugia žinia!

Esame apdovanoti  🥇AUKSINIU DIPLOMU🥇 už dalyvavimą ir veiklų įgyvendinimą programoje „Darni mokykla“.

Be galo džiaugiamės bendruomenės darnumu bei komandos ryžtu, iniciatyvumu ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus.

Žiūrėti plačiau: 👉