Vasarą linksma darželyje

Sveikas vaikas – tai visų tėvų svajonė ir ugdytojų tikslas. Ar vaikas toks užaugs, priklauso nuo suaugusiųjų – kokias sąlygas vaikui augti ir vystytis jie sudarys. Vaiko organizmą labai stipriai veikia jam skiepijamas gyvenimo būdas bei aplinka, kurioje auga.

Vasara – tai pats metas džiaugtis saulės spinduliais, aktyviai judėti bei džiaugtis  visais vasarą teikiamais malonumais. Svarbiausius įgūdžius vaikai greičiau įgyja gamtoje, todėl nusprendėme surengti turizmo dienas. Šią idėją padėjo įgyvendinti tėveliai, su jų pagalba statėme tikras palapines ir galėjome turistauti , užkandžiauti gamtoje, „žvejoti „, „virti žuvienę ant laužo“.

Vasarą mes galime  daug pajusti ,išgirsti, patirti. Pagal vasaros sveikatingumo planą vyksta įvairiausia veikla, vaikai prasmingai leidžia laiką lauke. Kiekvieną rytą mankštą darome lauke, kas suteikia daug energijos ir geros nuotaikos. Renkame vaistažoles, mokomės pažinti augalus, meninei veiklai naudojame gamtinę medžiagą. O vasara be smėlio tiesiog neįsivaizduojama. Statomos smėlio pilys dekoruojamos šakelėmis, uogomis, gėlėmis. Šilta ir nuostabi ši vasara ir vaikučių darželyje tikrai daug. Už vasaros teikiamų malonumų projektą darželyje, kuris vyksta visose grupėse   šią vasarą atsakingos mokytojos Nijolė ir Diana.

Ps. Jau ragaujame cukinijų derlių

Saugus elgesys prie vandens

Vasara – džiaugsmų ir atradimų metas. „Aitvariukų“, “Kiškučių“, Žiogelių“, „Deimantėlių“, „Pūkelių“ Saulučių“ ir „Bitučių“ grupių auklėtiniai ir pedagogės dalyvavo savaitės projekte „Saugus elgesys prie vandens“. Už projekto įgyvendinimą buvo atsakingos mokytojos Ala ir Aišan.

Pasitelkiant informacines technologijas , vaikai buvo supažindinti su saugaus elgesio taisyklėmis prie vandens telkinių. Vaikai aptarė, kodėl pavojinga maudytis be suaugusiųjų priežiūros, kaip elgtis skęstant ir išsilaikyti ant vandens paviršiaus. Jie taip pat sužinojo, kad vaikai gali padėti nelaimės ištiktam žmogui, tik jų pagalba turi būti saugi jiems patiems. Vaikučiams ir jų tėveliams buvo išdalinti informaciniai lankstinukai su bendro pobūdžio mokslu paremta skendimo prevencijos informacija. Skaitykite toliau

„Vasara sveikiau“

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo nemokamą sveikatinimo projektą, skirtą vaikams bei jų tėvams / globėjams „Vasara sveikiau“. Kviečiame Jus tapti sveikatinimo ambasadoriais ir maloniai prašome pasidalyti pridėta projekto programa su ugdytinių tėvais / globėjais. „Vasara sveikiau“ projekte profesionalių kineziterapeutų, psichologų, burnos higienistų, visuomenės sveikatos specialistų bei dietistų nemokami sveikatinimo renginiai vyks iki rugpjūčio 29 d. net penkiose Vilniaus miesto vietose: Bernardinų sode, Tuskulėnų rimties, Verkių, Vingio parkuose bei Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje.