Mieli Tėveliai, Seneliai, Kolegos ir Draugai!

Nuoširdžiai dėkojame už paramą mūsų lopšeliui- darželiui «Lakštingala» , kurią suteikėte praėjusiais metais pervesdami 2 proc. pajamų mokesčio sumos. Už paramos lėšas  jau yra užsakytos ir greitu laiku bus sumontuotos vaikų ypač  mėgstamos   trys supynės-lopšiai vaikų žaidimų aikštelėse. Paramos lėšos tradiciškai mūsų lopšelyje darželyje Darželio Tarybos sprendimu yra  skiriamos tiesioginiam vaikų naudojimuisi. Džiaugiamės mūsų bendravimu  ir bendradarbiavimu, tikime Jūsų gerumu bei supratingumu ir prašome  iki gegužės 1 d. vėl padovanoti mūsų įstaigai GPM mokesčio dalį.
Būtume dėkingi, jeigu šiuo laišku pasidalintumėte su savo pažįstamais ir pakviestumėte juos prisidėti, skirti savo 1,2% GPM. Primename, kad prieš tai būtina deklaruoti metines pajamas.
Su nuoširdžiausiais linkėjimais L/d ,,Lakštingala“ komanda

Deklaravimas VMI
Rekvizitai
Vilniaus lopšelis – darželis „Lakštingala“