Tarptautinė vaikų gynimo diena

,, Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti…” ( A. Baltrūnas )

Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena.

Tad Birželio 1 d. pakvietėme vaikus į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę. Atėjusius vaikučius pasitiko garsi ir smagi muzika. Po sočių pusryčių visos grupės susijungė per Zoom platformą, kurioje pasveikinome vieni kitus su švente. Šviečiant vasariškai saulutei visi vaikai kieme pasipuošė savo aikšteles, smagiai šoko ir dainavo. Ilgai nelaukę, mažieji darželio išdykėliai suskubo spalvotomis kreidelėmis dabinti kieme esančią asfaltinę dangą.

Kiekvienas praeivis iš įvairiomis spalvomis pasidengusio kiemo galėjo numanyti, jog čia vyko smagi, vaikams skirta šventė, kurioje netrūko skambaus vaikiško juoko.