Sniego fantazijos

Lauke vaiko praleistas laikas yra toks pat svarbus kaip ir ugdymas(is) grupėje. Laukas – natūrali aplinka gamtos tyrinėjimams ir klausimams: kokios spalvos būna sniegas? Ar jis toks pat baltas kaip popierius? Kodėl jis šaltas ir tirpsta? Daugelis mano, kad sniegas yra baltas arba mėlynas, tačiau jo spalvų diapazonas kinta nuo geltonos ir oranžinės iki žalios ir netgi iki purpurinės. Tačiau iš tikrųjų sniegas yra bespalvis. Ar galite patikėti, kad susidarytų viena snaigė, reikia apie vieno milijono mažų lašelių?
Žiemą lauke galima nuveikti daugybę įdomių dalykų – net įprastas kiemas gali tapti nuotaikingų žaidimų ir atradimų vieta. O kur dar mūsų Valakampių miškas, kuriame galime braidyti iki ausų ir patirti tikrąjį vaikystės džiaugsmą!
Žiema taip pat gražiai atrodo ir žiūrint pro langą. O visų smagiausia, kad auklėtojos leidžia ne tik vaikams, bet ir tėveliams piešti ant langų.