Artėjant Šv. Kalėdoms

Nors šių metų didžiosios šventės kitokios, tačiau kasmet jų belaukiant visi stengiamės būti geresni ir atlikti kuo daugiau gerų darbų. Šiemet mūsų visos darželio bendruomenės tikslas, kad Šv. Kalėdų laukimas mažiesiems atneštų gerą nuotaiką bei šventinį laukimo džiaugsmą!

Taigi dalinamės darželio bendruomenės puoštomis ugdymo aplinkomis bei veiklų idėjomis. Tegul gražiausios žiemos šventės mums primena tai, kas svarbiausia.

Skaitykite toliau

Europos sveikos mitybos savaitė lopšelyje-darželyje „Lakštingala“

Minint Europos sveikos mitybos dieną lopšelyje-darželyje „Lakštingala“ vyko sveikos mitybos savaitė. Savaitės veiklose dalyvavo: „Nykštukų“, „Žiogelių“, „Pūkelių“, „Pelėdžiukų“ grupės. Vaikai gamino ir ragavo sveikuoliškas daržovių ir vaisių salotas, kūrė įvairius darbelius, žaidė muzikinius žaidimus, inscenizavo pasakas apie vaisius ir daržoves. Ugdytiniai rinko sveikiausius, skaniausius, labiausiai mėgstamus vaisius bei daržoves. Iš burokėlių, svogūno, bulvės ir baltagūžio kopūsto virė daržovių sriubą. Ragaudami ir lytėdami lavino sensorinius įgūdžius ir turtino žodyną. Pritarė, jog visi vaisiai turi daugybę vitaminų, gerina nuotaiką ir yra ne tik naudingi, bet ir būtini žmogaus sveikatai. Mėgstamiausiu vaisiumi vaikai pripažino – obuolį.

Pastebime, jog sveiko maisto gaminimas vaikams suteikia teigiamų emocijų ir žadina smalsumą. Ieškokime būdų, skatinančių vaikus valgyti sveiką maistą, nes maisto gaminimas padeda vaikui ugdytis socialinius, komunikacinius, pažintinius, meninius ir, žinoma, sveikos gyvensenos gebėjimus.