Sveikiname savo Mamytes

„MAMA“ – gražiausias žodis, kurį ištaria žmogaus lūpos. Yra sukurta daug eilių apie mamos širdį, kuri sugeba viską atleisti;  mamos rankas, kurios visada apkabina ir priglaudžia savo vaikus; mamos meilę, kuri niekada neišblėsta ir nenuvertėja. Mamos diena – nuostabi šeimos šventė. Tą dieną visi skubame pasveikinti mamas. O geriausia dovana mylimai mamai – gražūs žodžiai.

„Aš labai mamytę myliu ir apkabinu, kai ji grįžta iš darbo. Mes kartu pažaidžiam. Kai man pasidaro liūdna, einu pas mamą pagulėti, o ji mane paglosto. Mūsų mama moka iškirpti iš popieriaus labai gražias snaiges. Ji padeda man kai reikia pagalbos. Mes einame pasivaikščioti aplink sodą. Vasarą visa šeima važiuojam prie ežero maudytis.

Palinkėčiau daug sveikatos, laimės, kad visada būtų graži, nesirgtų. Norėčiau jai priskinti daug gėlių…“

Vaiva