Mieli tėveliai, kolegos ir visi, kuriems mes rūpime

Kviečiame prisidėti prie mūsų vaikučių saugios aplinkos kūrimo. Nepaprastai trokštame įsirengti sporto aikštelę, kuri mus labai labai reikalinga. Siekiame, kad vaikai turėtų kur sportuoti, žaisti, švęsti. Tam jau esame per du metus iš GPM sutaupę 8000 eurų. Todėl nuoširdžiai kviečiame Jus prie mūsų visų tikslo įgyvendinimo prisidėti skiriant 1,2 GPM lopšeliui-darželiui „Lakštingala“ iki gegužės mėn. 1 dienos. 2021 metais didžiąją dalį tėvų mokesčio už ugdymą lėšų skyrėme šaligatvių tvarkymui. Šią vasarą vaikučiai turės daugiau galimybių važinėti dviračiais ir paspirtukais.

Įstaigos kodas : 190023010

Prašome pakviesti prisidėti visus, kuriems esame svarbūs

Dėkojame iš anksto

Taip pat dėkojame visiems, kurie prisidėjo maisto produktais. Jie jau keliauja į Ukrainą

Sveikatos, meilės, laimės ir taikos mums visiems

Pagarbiai

Direktorė Virginija

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Artėjant Kovo 11-osios minėjimo šventei, pedagogai grupėse, vaikams suprantama kalba stengėsi perteikti tautos patriotiškumo, pasiaukojimo jausmą bei žinias apie savo gimtąją šalį.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti susibūrėme įstaigos kieme ir šventinį rytmetį lopšelyje-darželyje pradėjome Tautiška giesme. Šiemet minėdami atkurtos Lietuvos valstybės metines išreiškėme savo solidarumą Ukrainos tautai, šiuo metu kruviname kare kovojančiai už savo laisvę tokiu būdu prisijungėme prie kasmetinės, jau devintus metus organizuojamos iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“.

Tad kurkime krašto gerovę ne skambiais žodžiais, o gražiais ir prasmingais darbais.

Kaziuko mugė 2022

Pavasarį pasitikome su vaikų labai laukiama pavasario švente – Kaziuko muge. Nuo pat ryto mūsų įstaigoje prasidėjo šurmulys ir pasiruošimo darbai: ruošiamos dirbtuvės, puošiama lauko aplinka. Kiekvienoje grupėje prekeivių stalai mirgėjo nuo darbelių gausos, kuriuos išradingai, sumaniai ir kūrybiškai gamino ugdytiniai su pedagogais. Vaikams smagu buvo ne tik parduoti, bet ir mainytis. Sugrįžę į grupes vaikai džiaugėsi savo pirkiniais, laimėtais siurprizais bei dalinosi įspūdžiais.

Vaikai šoko, dainavo, grojo muzikos instrumentais, plušo Kaziuko dirbtuvėse – gamino spalvotus medalius prisiminimui. Bet didžiausią susidomėjimą, smalsumą bei džiaugsmą vaikams sukėlė „Laimės ratas“.

Kaip visa tai atrodė, kviečiame pažiūrėti nuotraukose užfiksuotus momentus.

Užgavėnės 2022

Kovo 1 d., į linksmiausią metų šventę – Užgavėnes, susirinko vaikai su pedagogais persirengę įvairiausiais personažais, šeimų gamintomis originaliomis ir išskirtinėmis kaukėmis!

Šventės vedėjai – Šeimininkė su Šeimininku, visiems susirinkusiems vaikams priminė Užgavėnių tradicijas, papročius, stipriai triukšmavo, grojo pačiais įvairiausiais barškalais ir vijo žiemą lauk. O po Lašininio ir Kanapinio kovos, tapo aišku, kad žiema užleis vietą pavasariui. Lašininis pralaimėjęs kovą kartu su More ir „blogybėmis“ visiems garsiai skanduojant „Žiema, žiema bėk iš kiemo“ iškeliavo. Kanapinis džiaugėsi savo laimėjimu, ragino visus kuo garsiau, dainuoti, šokti ir trepsėti kojomis.

Šventės pabaigoje, pasilinksminę vaišinomės gardžiais blynais.